Fotky z IQ parku [26. 1. 2013]

 

Stáhnout ještě více fotek v plném rozlišení.. (.zip 37.3MB)

 

Zápis z kroniky:

Dne 26.1.2013 jsme jeli na výlet do IQ parku v Liberci. Jelo nás tam 13 lidí: Já – Ánička, Aleš, Átayela, Mithákši, Iléwin, Ruda, Dan

Leontýkna, Andrej, Pepa, Nikča, Lucka, a Amálka.

Sraz jsme měli v Davli. Z Davle jsme jeli na Smíchovské nádraží a odtamtud metrem na Černý most. Z Černého mostu jsme
pak jeli autobusem až do Liberce. Tato cesta byla příjemná, protože každý dostal sluchátka, mohl se dívat na filmy, poslouchat hudbu, hrát hry, nebo se dívat na televizi. Cestou jsme také dostali něco k pití a při vystupování něco malého k snědku.
Když jsme pak vystoupili, šli jsme rovnou do IQ parku. Zaplatili jsme, dali si šaty do klece a vrhli jsme se na atrakce.
IQ park měl celkem 4 patra a tolik atrakcí, že bych je nepopslala ani na 100 stránkách. Bylo tam např. Zrdcadlové bludiště, most,
po kterém když člověk šel, tak to vypadalo, že se hýbe ( Točí se vám hlava. pozn. red. ). Kladky, houpačka ( jeden člověk se houpal a tím houpal i toho druhého ), plasmová koule, lod‘  ( byla nakřivo, jakoby ztroskotala ), počasí ( Člověk si stoupl před modrou zed‘  a byl snímán kamerou – před ním byla obrazovka na které viděl, jakoby byl moderátor počasí ), vozíček, různé hlavolamy, bubliny ( např. bublina do které se vešel člověk ), Fakírovo lože, průnik obličejů, obří židle, porovnání s nejvyšším mužem planety, průřez toaletou, závod kuliček, hlava na tácu, hasičská tyč, zemětřesení….a ještě spousta dalších věcí.

Všem se nám to moc líbilo a myslím, že na to nikdy nezapomeneme.

Áňa