Fotky z výpravy na Chroboly [25 – 28.10. 2012]

 

Stáhnout ještě více fotek v plném rozlišení.. (.rar 110.5MB)

 

Zápis z kroniky:
Byli: Dan, Ruda, Leo, Amálka, Átayela, Ziik, Wakanteča, Mithákši, Pepa, Iléwin

1.Den ( příjezd )

Odjezd: z Hvozdnice 6:46

Když jsme nastoupili do autobusu 314, tak jsme zjistili v Měchenicích, že Ruda je tak trapnej, protože jede s maminkou v autě.
Na Knížecí v autobuse od paní řidičky jsme dostali bonbony a také jsme hráli hru kdo KDO PRVNÍ VIDÍ DOSTANE BODY
ani nevím kdo to vyhrál, ale bylo to vyrovnané. ( Jelikož Ruda chce KOUPIL SI MODRÉ PITÍ )
Ziik nás vyzvednul ( svoji nej. Octávkou ) a jeli jsme na chatu. Dále jsme šli na procházku kde jsme našli už námi nalezené KEŠKY. Našli jsme asi dvě. Z této procházky máme asi největší zážitek, že jsme viděli JELENA. Večer přijel Wakanteča a hrály jsme MĚSTEČKO PALERMO. ( Připomínám byli párky, ale tentokrát né v rozletu ).

2.Den

Jsme šli na procházku. Nechtíc jsme šli na PATRIARCHU, mezitím se hrálo ZAKÁZANÉ SLOVA ANO, NE, JO. Potom Átayela vyvolal výzvu maxi velký kopec, který vyšli všichni. Došli jsme na rozhlednu LIBÍN. Ruda vyhrál ANO, NE, JO. Na chatě jsme jedli ČÍNSKOU POLÍVKU a hráli jsme spoustu her a mezitím WAKANTEČA vařil.                 NEJ. AKCE BYLA KRESLENÍ DO FOTOAPARÁTU.

3.Den

MITHÁKŠI, ILÉWIN, PEPA přijeli v 1 hodinu ráno. Tento den byl velmi dobrý a asi nejlepší, protože sněžilo a nasněžilo celkem dost a jako jediný Átayela se s námi kouloval. Mezi tím jsme hrály MACHÁČKA, KOSTKY, PARLAMENT. Mi děti jsme udělali naše nej. Výtvory. ( Hráli jsme o nádobí a o pomoc při večeři ( prohráli LEO, ÁTAYELA, ZIIK)), hráli jsme MAFIÁNY, při této hře mě zabili, protože jsme měla v břiše křeče, kvůli tomu, že jsme měla zaražený prdy a nemohla jsme se bránit.

4.Den

Bylo nasněženo!

Ziikovo auto: baterka pořádně nefungovala, měl letní gumy, bylo 7 cm sněhu a co KORDOBA? Podobně to samý ( TA MĚLA ZIMNÍ GUMY! Ale úplně sjetý pozn. red). Ziik jel první a hrnul před sebou sníh jako rolba. Mezi touto cestou domů, sníh skoro všechen roztál.

Leontýnka