Fotky z podzimní výpravy na Chroboly [26 – 30.10. 2011]

 

 

Stáhnout ještě více fotek v plném rozlišení.. (.zip 139.9MB)

 

Zápis z kroniky:

Den první

Půl dne jsme seděli a autobuse, čtvrtinu dne jsme šli k chatce, přišli jsme (Átayela, Daník, Leontýnka, Lucka, Andrej a po nějakém čase Ziik ( asi v jednu hodinu )). Pršelo ( pravda už od prostředka cesty ). Potom co jsme se vybalili, šli jsme ven ( někteří ). Poté jsme hráli hry, nejprve Carcassonne, městečko palermo, kyneš a po knedlíčcích s vajíčky jako večeře jsme šli spát.

Andrej

Den druhý

Ráno jako první se probudil Ruda. A probudil všechny a pak jsme hráli se Ziikem, Rudou a se mnou Země město. A na to ( no kdo by to řekl, že jsme… ) snídali – óóu. Potom jsme hráli Sólo  a další hry. Oběd: párek v rozletu, ale….jeden přežil óóu. Víte co jsme dělali po no přecé, hráli hry až do večera. Ale nebyli tu Wakanteča a Okíya, tak Ziik pro ně dojel do Prachatic. Mezi tím jsme hráli Mafiány, Kyneš a taky jsme se Ziikovi a spol. schovali. Než jsme šli spát tak Ruda vymyslel Rudoboj a Átayela nám řekl, že máme dělat aspoň mluvící boj, ale byli jsme moc hlučný tak jsme musely hrát pantomimický boj a nakonec to dopadlo tak, že Átayela nám četl Ostraváka a mi leželi.

Leontýnka

Den třetí

Ráno Andrej hrozně chrápal ( probudil mě – Rudu ). Po snídani jsme šli na výlet do Libína. Po cestě jsme sbírali kešky. První keška byla na takovém velkém šutru – našel ji Daník. Pak jsme šli na Libínskou rozhlednu. V lese u rozhledny byla další ( a tento den poslední ) keška. Našel ji Ruda ( já ). Potom jsme šli di Libína. Tam se Átayela s Wakantečou hádali kudy jít. Šli jsme podle Wakanteči a došli jsme do srubu ( z čehož plyne ponaučení: důvěřujte Wakantečovi). K Večeři byl buřtguláš. Okýia říkal, že je to moukovec. To je něco mezi králíkem a slepicí. Po večeři jsme hráli mafiány a pak nám Átaylea četl den trifidů.

Ruda

Den čtvrtý

Šli jsme na krátký výlet, na kterém jsme hledaly kešky, našli jsme kolem pěti. Na oběd jsme se vrátili ( omyl na večeři ) a dál už si nepamatuji ( asi se opil pozn.red. ).

Daník

Den pátý

Uklidili jsme, rozdali jsme si zbytky jídla ( vyrabovali jsme kuchyň ) a kolem 11:00 jsme vyrazili a Ziik jel autem. Když jsme byli v Prachaticích , tak Ziik už byl doma. Jeli jsme vlakem do Vodňan a pak autobusem do Prahy. 

Ruda