Fotky z velikonoc [28.3 – 1.4.2013]

 

Stáhnout ještě více fotek v plném rozlišení.. (.zip 105.0MB)

 

Zápis z kroniky:

1.den

Ruda měl po ránu těžkou mentální retardaci. Měl zavolat Wakantečovi, ale místo toho jel autobusem do Hvozdnice. Sraz jsme měli v 9:30 ve Hvozdnici před farou. Přilétla tam bílá Střela. Voyager se doplazil s Átayelou, Rudou, Áňou a Alešem. Tak jsme se tam nakonec všichni sešli, ale než jsme vyrazili, tak se Daník musel vrátit 2x pro věci – JANTAR… Jedem!! Pak jsme tedy vyrazili, ale „skoro“ všem bylo trochu špatně. Tak jsme tedy přijeli, Átayela převzal chatu, nasvačili jsme se a šli na procházku. Šli jsme jsme kolem řeky a Wakanteča vyhlásil hru, kdo se trefí do vzduchové bubliny. Šli jsme podél řeky a házeli ledy do vody. TAKÉ JSME PAK HRÁLI HRU Paparazzi. Když jsme dorazili do chaty, tak jsme dělali večeři (oběd) a při tom jsme hráli karty – prší, kent, červená bere atd. Po večeři jsme šli spát a k tomu nám Átayela četl pohádku na dobrou noc. Rudu tato pohádka velice bavila, my jsme radši spali.

Áňa ( cenzurováno ).

2.den

Snídani jsme měli okolo 11:00, takže takový snídaňooběd. Pak jsme se uchýlili do lesa pro dřevo, mezitím Áňa a Ruda myli nádobí. Při řezání dřeva se Daník říznul. Mithákši se skoro rozplakala, protože jí ujel autobus a nikdo krom Rudy nebral telefon. Takže Wakanteča musel jet až do Písku. Když přijeli po asi třištvrtě hodině, tak jsme šli na procházku, při ní jsme hrály středověk.. Poté jsme v lese stavěli domečky a vyhrál Aleš, ale po této soutěži byl většině zima doku jsme nedošli do chaty. V chatě se dělala večeře a četl se Vinetů. Jenomže při večeři se udělalo takové horko, že jsme se chladili studenou vodou. Vinetů se četl opravdu dlouho, pro některé byl opravdu zajímavý a někteří po nějaké té hodině usli.

Leo

3.den

Ráno jeli Ziik a Wakanteča nakoupit do Písku. Přivezli nám pečivo, buřty na večer, ale zapomněli na hořčici. Mezitím, co byli v Písku jsme vařili 200 let čaj. Čaj byl hotový zrovna když přijeli Wakanteča se Ziikem. Pak byla snídaně. Po snídani šli Leo a Daník mýt nádobí a my ostatní jsme šli nosit dřevo. Když bylo dřevo hotové, tak někteří si šli zahrát fotbal a Wakanteča s Átayelou mi začali říkat Fernando, protože jsme zahodil asi 1000 šancí. Po fotbale jsme šli na hrad Zvíkov. Po cestě jsme plivali a házeli šutry z mostu, hráli jsme dračák – multiplayer. Wakanteča si na Zvíkově koupil Povídky Malostranské a Ůstavu ČSSR tuším z roku 1960. Večer přijelo Toledo s posledními 5 napsanými členy. Ještě něco, Wakanteča a Ziik udili točeňák a vzniklo z toho nepopsatelná hrůza. K večeři jsme opékali buřty a ještě byla bramboračka. Po večeři jsme hráli Parlament a pak jsme si četli.

Ruda

4.den

Ráno jsme se probudili (nečekaně) a najedli jsme se. Po snídani jsme se kluci vydali na proutky na pomlázky. Celou vesnici jsme vyplenily od proutí a to je přeci super!! Aleš ztratil cestou nůž a museli jsme ho cestou najít. Naštěstí jsme ho našli. Pak ale začal ten největší boj: pletení pomlázek. Byl to krutý boj, ale naštěstí jsme vyhráli. Holky zatím barvili vajíčka. Pak se hrál chvilku fotbal a pak se hrála 30 minut schovka. Dan a Wakanteča byli nejlepší. Pak se rozdělal oheň a opíkali se opět buřty. Pak se vevnitř hráli různé hry s kartami. Pak se četl Venitou a šlo se spát.

A pak se Daník podepsal.

5.den

Vstávali jsme někdy kolem 10 hodiny. Většina z nás si už začala pomalu balit věci, ale stejně jsme to museli přerušit, abychom se nasnídali. Po snídani jsme si dobalili věci a pustili jsme se do uklízení chaty. Když jsme to měli skoro hotové, šli jsme si házet s talířem. Hráli jsme trpaslíka a Iléwin navrhla, že kdo prohraje, pomůže Mithákši s mytím podlahy v chodbičce. Nakonec to ale prohrála ona. Pak jsme si ještě chvíli házeli s talířem. Asi v půl jedné jsme začali dávat batohy do auta. 10 minut před odjezdem jsem zjistil, že se mi zase ztratil nůž. Někdy za půlkou cesty autem mi bylo špatně a zvracel jsem. Pozoroval mě při tom roztomilý pejsek. Ve Hvozdnici jsme si ještě rozebrali vajíčka od snídaně. Bylo to tam moc fajn.

Aleš