Fotky z výpravy na Filipku [13 – 15. 12. 2013]

 

Stáhnout ještě více fotek v plném rozlišení.. (.zip 81.7MB)

 

*Jelikož stále píšu zápisy do kroniky, tak jsem zas dostala kroniku abych jsem objedno psala! Že ano Mithákši!

V pátek 2013 byl Atayela nemocný, a tak jsme museli jet bez něho.  Když jsme vyjeli z Hvozdnice tak jsme se, ale museli zastavit na Smíchově pro Čankovo „kočku“ a Zeeka a jeho holku a někoho známou Mirku. Mezitím jak všichni přijížděli tak Dan a já jsme prohledávali Čankovo „nové“ auto.

Cesta tam byla dlouhá a únavná, ale jakmile se naše a Zeekovo auto s námi dostávalo výše do „Hor“ byla silnice namrzlá a proto byla sranda.

Na místě jsme dojeli a taky kam jsme měli dojet byl překvapivé sníh! Sněhu bylo dostatek aby jsme se propadli a pomalu nám vlez do bot.

Po dlouhém domlouvání kde kdo bude spát se vařila večeře (velmi dobrá večeře). Nevím kdo kdy šel první spát, ale postupně se šlo okolo 12 hodiny v noci. 😀

Druhý den přijeli prudiči Wakanteča, Takája, Mithákši (a Míša, pozn. red.), kteří nás hned začali komandovat. Po obědosnídani jsme se rozdělili do dvou skupin běžkaře a neběžkaře. Ty co měli běžky si našli nějakou trasu ani nwm jakou a jeli. A zbytek šel na procházku při níž já, Daník a Martínek jsme jezdili z kopce jestli v tu danou chvíli nějaký byl.

Když už se setmělo, šli jsme ozdobit stromeček do lesa (začátek lesa). Po ozdobení se zkoušelo zpívat koledy, jelikož to moc nešlo a jezdili okolo nás opozdilí běžkaři. Po večerní vycházce jsme si rozdávali dárky. Jako Mawadani dostali hry, ale nepamatuju si všechny, ale 1. Carcasonne → zimní krajina. A tu hru co si nepamatuju jak se jmenuje, jsme se snažili hrát, ale moc nám to nešlo.

Druhý den, zas ty dvě skupiny (běžkaři, neběžkaři) šli každý zas po své trase. Odpoledne jsme se, ale museli zbalit, protože pobyt končil.  No a na večer všichni jeli domů. Někteří dříve někteří později.

Leontýna