Každé léto pořádáme čtrnáctidenní tábor pro děti, který se koná na louce asi 3 kilometry od Petrovic u Sušice. Během dvou týdnů se děti učí žít v přírodě a s přírodou, táboří v týpí, učí se rozdělávat oheň a jak se o sebe v přírodě postarat. Součástí tábora je pokaždé originální táborová hra, často s indiánskou tematikou, která je obvykle završena dvoudenním putováním.

Na mawadanském táboření děti zažijí věci, které je během roku ve městě rozhodně nepotkají, a aniž si to uvědomí, získají spoustu zkušeností a nových zážitků.
O stravu se nám přímo na místě starají naše úžasné kuchařky. Kolem louky teče Kepelský potok, ve kterém se děti mohou vykoupat, a přímo na louce pramení studánka s pitnou vodou. Na tábor děti dopravíme autobusem, odvoz dětí z tábora je individuální.

Datum akce: 29. 6.  – 13. 7. 2024

Místo konání: 

Petrovice u Sušice, na našem malebném tábořišti u Kepelského potoka.

Odjezd:

Sraz bude v sobotu 29.6.2024, místo a čas odjezdu upřesníme.

Prosíme Vás tedy o potvrzení, zda Vaše dítě pojede s námi, nebo bude dopraveno na tábor individuálně. Tuto informaci nám prosím sdělte nejpozději do 31. 5. 2024 do 20:00.

Zavazadla bychom měli i letos transportovat na tábořiště pomocí aut. Na místě srazu od vás vybereme kartičku pojišťovny (kopie), posudek o zdravotní způsobilosti dítěte (podepsané od lékaře, také kopie), bezinfekčnost (datum ne starší jednoho dne), případně podepsané léky s dávkováním. GDPR potřebujeme pouze od těch, kteří jedou letos poprvé na tábor. Všechny potřebné formuláře najdete níže, případně na místě srazu.
S sebou dětem do autobusu dejte batůžek s malou svačinou a pitím. Pro děti, které nejedou z Prahy, je sraz na louce po 11:30 – ne dříve!

Co s sebou:

Holinky
Sandále
Boty 2-3x nejlépe jedny pohorky (ale obejde se bez nich)
Spacák, karimatku, baterku
Hrníček, misku, příbor (stačí lžíce) 
Plavky
Pláštěnku
Podzimní bundu (někteří si berou i zimní)
Malý batoh
Několikero kalhot, nebo tepláků.
Svačinu do autobusu (budeme mít až večeři)

Návštěvní den: 

Oficiální návštěvní den je poslední den tábora, tj. pátek 12. 7. 2024.

Navštívit nás samozřejmě můžete i jindy. Pokud nás budete chtít překvapit, může se Vám stát, že zrovna budeme mimo tábor. Proto o sobě dejte vědět předem. Bábovky, buchty, koláče, melouny, ovoce ze zahrádky.. to vše je více než vhodné a osvědčené vybavení pro mimořádnou návštěvu.

Pravidla návštěvního dne:

Prosíme rodiče, aby nejezdili dříve než v 17:00. V pátek odpoledne ještě probíhá táborový program a brzké příjezdy těšících se rodičů nám nedávají žádnou naději program zdárně dokončit.

Je zakázáno jezdit a parkovat na louce s autem, kouřit a pít alkohol. (Vše je dovoleno za potokem.)

Dále prosíme, abyste svým ratolestem nevozili brambůrky, sladké limonády a podobné pochutiny.

Korespondence: 

Prosíme rodiče, aby neposílali svým dětem balíky plné sladkostí. Táborové pokrmy jsou na výborné úrovni a sladkosti máme pro děti také nakoupené, je potom škoda, když děti neobědvají, protože se před obědem přecpali sušenkami.

Ačkoliv je adresa, v přihlášce, na Petrovickou poštu správná, letos se nám několikrát stalo, že balík poslaný do Petrovic skončil na poště v Sušici. Po konzultaci s Petrovickou pošťačkou nám bylo doporučeno posílat zásilku jako balík na poštu a ne jako balík do ruky – ty právě chodili na poštu do Sušice.

Příjezd:  Návrat z tábora je individuální, po návštěvním dnu spolu s rodiči a nebo ti nenavštívení po domluvě s námi.

Cena: 5000 Kč

Další informace naleznete v přihlášce. S dotazy nás kontaktujte.

Kontakt: Rudolf Čadil
E-mail: rudolf(tečka)cadil(zavináč)gmail(tečka)com
Telefon: 733 346 828

DŮLEŽITÉ!!

Pravidla příjmu přihlášek:

Letošní systém příjmu přihlášek bude jednoduchý – kdo dřív pošle přihlášku, ten jede (počítá se doručení poštou, nebo osobní předání – ne emailem!). Po obdržení přihlášky vedoucí posuzují chování dítěte z předešlých let. Teprve poté vydáme konečné rozhodnutí.

Příjem přihlášek je do 31. 5. 2024

Kapacita tábora je 20 dětí.

Na tábor požadujeme potvrzení od lékaře a potvrzení o bezinfekčnosti.

Lékařské potvrzení platí dva roky. 

Dokumenty ke stažení v PDF: