Fotky z Národního technického muzea [15. 2. 2014]

 

Stáhnout ještě více fotek v plném rozlišení.. (.zip 35.8MB)

 

Sraz jsme měli v Davli na autobusové zastávce v 9.20 hod.
Jeli jsme – Mithákši, Ruda, já, Daník, Vilík, Amálka, Átayela, a Filip – do Prahy a tam jsme šli do Technického muzea.
Tam jsme šli k lokomotivě a tam náš Átayela vyfotil. A pak jsme se rozeběhli do různých pater. Viděli jsme auta, vlaky, malé i velké motorky.
Já, Vilík a Filip jsme šli do hrací místnosti. Stavěli jsme si z Merkuru, skákali jsme po deskách, které ukazovaly buď červenou nebo zelenou. Nahrávali jsme si hlas. A pak jsme ho poslouchali.
Rentgenovali jsme kufry a pak jsme šli do astronomické místnosti, bylo tam málo světla a bludiště cest. Nemohli jsme sáhnout ani na zeď, protože v ní byla elektrika a pak jsme chtěli jít do televizní místnosti, ale nemohli jsme, protože zrovna připravovali film.
A pak jsme šli do herní místnosti a tam jsme svačili, dokud jsme nejeli dolů do dolů. A tam jsme se koukali na odstřel, protože tam byla malá televize a pak jsme šli k větší televizi, kde jsme koukali na odstřel podruhé a pak jsme šli dál. Tam byly dotykové obrazovky. Hráli jsme na nich jedinou hru – protože tam jiná hra nebyla. Hráli jsme hru, kde se odstřelovaly doly. A pak jsme já, Filip a Vilík hráli a neslyšeli Mithákši, když nás volala, abysme šli za nima, ale my jsme neslyšeli. Až o chvíli později nám Filip řekl, že tady už nikdo není, tak jsme je tam chvíli hledali a pak jsme šli za nimi. Pak jsme se chvíli vyřádili stavěním Merkuru a pak jsme šli na autobus, ale chvíli předtím jsme svačili. Potom jsme už jen jeli domů.

Martin